https://sklep.arbix.pl/43-przybornik-na-biurko

Problem zakupoholizmu stanowi jeden z wielu trudnych tematów zarówno dla samego chorego, jego rodziny, jak również dla specjalistów. Choć wydaje się to być błahym uzależnieniem, przez wielu traktowanym, jako sposób na relaks, czy hobby, to w gruncie rzeczy powinno być rozpatrywane w tych samych kategoriach, co alkoholizm, czy narkomania.

Owszem nie ma ono tak drastycznych zdrowotnych skutków, nie mniej jednak prowadzi do wielu niekorzystnych następstw takiego postępowania. Zatem, warto zwrócić uwagę odpowiednio wcześniej, na swoje własne podejście do zakupów.

W dobie kryzysu, kiedy ciągle liczymy się z wydatkami, okazuje się, że choć nie mamy gotówki, wydajemy więcej niż planujemy. Zwróćmy uwagę, czy sporządzana lista zakupów odpowiada zawartości kosza, czy brak codziennego wyjścia do sklepu budzi dziwny niepokój.

Pierwsze symptomy zakupoholizmu jest bardzo łatwo zauważyć, a co najważniejsze można je pokonać. Dlatego zanim pójdziemy do sklepu pomyślmy o wspomnianym problemie, czy aby na pewno nas to nie dotyczy.